Citizen CL-S521, 8 dots/mm (203 dpi), peeler, ZPL, Datamax, Dual-IF, white Zobacz większe

Citizen CL-S521, 8 dots/mm (203 dpi), peeler, ZPL, Datamax, multi-IF, black

Nowy produkt

DOSTĘPNOŚĆ:
2-3 dni

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

2 594,07 zł brutto

Więcej informacji

Citizen CL-S521 to zoptymalizowany następca sprawdzonego modelu CLP521. Wysoka niezawodność, stabilna, trwała konstrukcja i przyjazny użytkownikowi design gwarantują pełną funkcjonalność w wielu aplikacjach.

Maksymalna szerokość druku 104 mm, prędkość druku 150 mm na sekundę i rozdzielczość 8 punktów / mm (203 dpi) gwarantuje absolutnie wydajną pracę w dowolnym momencie. CL-S521 opiera się na profesjonalnych cechach swojego poprzednika i optymalizuje ważne funkcji, które wytyczają nowe standardy w przemyśle drukowania etykiet. Poprawiona płynna regulacja czujnika sprawia iż drukarka dopasowywuje się do różnych materiałów i szerokości eliminując możliwośc przypadkowego przesunięcia. Opcjonalne, łatwe w montażu akcesoria uzupełniające takie jak dyspenser i gilotyna idealnia sprawdzają się w aplikacjach pocztowych i logistycznych a także w sytuacjach gdy zachodzi potrzeba cięcia materiału ciągłego jak na przykład przy wydruku biletów.

Drukarka automatycznie przełącza się między językami programowania Datamax i ZPL. Wraz z dużą pamięcią Flash, ten krzyż emulacji gwarantuje szeroki zakres zastosowań. W standardzie, CL-S521 ma wbudowany port szeregowy i port USB. Opcjonalnie można również zainstalować równoległy, Ethernet lub karty Wi-Fi zapewniając optymalne połączenie z istniejącą infrastrukturą.

  • drukarka biurowa także do zastosowań przemysłowych
  • wysoka prędkość druku
  • wzmocniona konstrukcja obudowy oraz mechanizmu drukującego
  • interpretacja języków Datamax i ZPL
  • zintegrowany czujnik etykiet / przerw / znaczników