Serwis Centrum firma która została stworzona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w zakresie funkcjonowania urządzeń drukująco- kopiujących.

Doświadczenie zespołu pozwala na profesjonalną obsługę klientów, szybki i fachowy serwis oraz wsparcie przy zakupie nowego sprzętu.

Siedziba firmy znajduje się w centrum Warszawy co daje możliwość szybkiej reakcji oraz łatwego dojazdu do każdego klienta a zarazem nie wiąże się z wyższą ceną usługi.

Elastyczny czas pracy oraz dobra lokalizacja na ul. Smolnej pozwala w prosty sposób dostarczyć urządzenie do naszego serwisu.

Zajmujemy się serwisem i naprawą ploterów, kopiarek, drukarek atramentowych, laserowych, igłowych, wielofunkcyjnych, sprzętu komputerowego, skanerów, faksów, niszczarek.

Oferujemy sprzęt zastępczy na okres trwania naprawy.

Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych HP, SAMSUNG, XEROX, CANON, OKI, SEIKOSHA, LEXMARK, EPSON, BROTHER, STAR w bardzo atrakcyjnych cenach.

Proponujemy usługi na zasadzie pojedynczych zleceń , a także w oparciu o umowy serwisowe.

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem biur w papier i materiały eksploatacyjne.

W naszej ofercie można znaleźć tusze, tonery oryginalne jak i zamienniki wysokiej jakości pozwalające na obniżenie kosztów nawet o 60%.

Priorytetem firmy Serwis Centrum jest zapewnienie klientom dobrej, uczciwej i adekwatnej do ceny usługi serwisowej.

Pracownicy serwisu w oparciu o doświadczenie i posiadane kwalifikacje odpowiedzą na wszystkie pytania kierowane telefonicznie mailowo czy osobiście.

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic.